Dziś jest: wtorek, 28-03-2017
Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16

Odbiór odpadów komunalnych

 

W SPRAWACH ZWIĄZANYCH Z ODBIOREM ODPADÓW KOMUNALNYCH PROSIMY DZWONIĆ 
NA TEL. NR  530 430 266  W GODZ. 7.00 - 15.00 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU.  

W związku z zakończeniem postępowania przetargowego na wyłonienie firmy obsługującej odbiór odpadów komunalnych od mieszkańców Gminy Trzebnica, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Trzebnica-ERGO informuje, że od 19 stycznia 2016 roku do końca roku będzie prowadził odbiór odpadów komunalnych na terenie Gminy Trzebnica oraz obsługiwał Gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów przy ul. Milickiej 47 w Trzebnicy. Zbiórka odpadów odbywać się będzie zgodnie z harmonogramami, które zamieszczone są poniżej.  We wszystkich sprawach związanych z realizacją harmonogramów pracownicy Spółki są do Państwa dyspozycji pod podanym wyżej nr telefonu oraz bezpośrednio w PSZOK, ul. Milicka 47 w Trzebnicy.

Harmonogram zbiórki odpadów w 2017 roku.

PDFHarmonogram 2017 miasto.pdf
PDFHarmonogram 2017 sołectwa.pdf

Pojemniki i worki z odpadami należy wystawiać najpóźniej do godz. 6.00  w dniu odbioru określonym w harmonogramie w miejscu dostępnym dla pojazdów służących do odbioru odpadów..

 

Harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych i elektroodpadów w 2017 roku.

PDFHARMONOGRAM TRZEBNICA GABARYTY 2017.pdf

PDFHARMONOGRAM GABARYTY SOŁECTWA 2017.pdf

Informujemy, że w okresach pomiędzy terminami odbioru odpadów wielkogabarytowych i elektrosprzętu z terenu miasta   i gminy Trzebnica, odpady te bez ponoszenia dodatkowych opłat można na bieżąco zawozić do Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Trzebnicy  przy ul. Milickiej 47, od wtorku do soboty,  w godzinach 9-17.

CENNIK sprzedaży pojemników oraz usług dodatkowych dostępny do pobrania tu: 

PDFCENNIK sprzedaży pojemników.pdf

PDFCENNIK usług dodatkowych realizowanych w zakresie gospodarki odpadami.pdf

Druk zlecenia wykonania usługi do pobrania tu:

- PDFDruk zlecenia.pdf

INFORMUJEMY TAKŻE, ŻE  OD POCZĄTKU GRUDNIA DO KOŃCA MARCA NIE BEDĄ ODBIERANE ODPADY ZIELONE. ODPADY TE PROSIMY  DOSTARCZAĆ WŁASNYM STARANIEM DO GMINNEGO PUNKTU SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH  PRZY UL. MILICKIEJ 47.